В якому випадку доведеться витратити більшу кількість теплоти: при плавленні 10 кг льоду, взятого

при 0 ºС, чи при нагріванні його від -10ºС до 0ºС? * А)при нагріванні; Б)використана кількість теплоти буде однаковою; В)при плавленні;

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

решение

К = 332400*10 = 3324000 = 3,324*10^6

ответ 3,324МДж