вантаж масою 4кг який притиснутий силою 100 H до вертикальної стіни, рухається в гору з

прискоренням 1,5 м/с². розрахувати значення сили тяги, якщо коефіцієнт тертя 0,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Новомлинов Андрей.

Дано:m= 4кг

F=100H

a=1,5 м/c

μ=0,2

Знайти-F тяги

Рішення:Fтяги-mg-Fтр=ma

Fтяги=ma+mg+μF

Fтяги=4(1,5+10)+0,2*100=66H

Ответ:Fтяги=66H