Предмет, який розміщений на відстані 0,6 м від плоского дзеркала, починає рухатися рівномірно до

нього зі швидкістю 2 см/с. Визначитивідстань між предметом і зображенням через 10 с руху та швидкістьруху предмета відносно зображення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Виктория.

Ответ:

s = 0.6 м v = 0.02 м / с t = 10 c s2 =?

===

Відстань до дзеркала через 10 з

s1 = s-v * t = 0.6-0.02 * 10 = 0.4 м

до зображення

s2 = 2 * s1 = 2 * 0.4 = 0.8 м