хвилинна стрілка годинника в 1,5 рази довша за годинну. визначити швидкість кінця якої стрілки

більша і у скільки разів​

Ответы на вопрос

Отвечает Струтовская Елизавета.

Кутова швидкість хвилинної стрілки = 2π/3600 рад / сек кут.швидкість годинникової стрілки = 2π/43200 рад/сек = π/21600 рад/сек Vmin/Vчас = 1,5R2*21600 / 3600r2 = 9 разів вище.