Визначте час руху літака, якщо 1080 км він пролетів зі швидкістю 540км/год срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Инна.

Дано:

l= 1 080 км

v= 540 км/год

_____________

t-?

Розв'язок:

v =  \frac{l}{t} →t =  \frac{l}{v}

t =  \frac{1080}{540}  = 2год

Відповідь: t= 2 год