1.1.47. Матеріальна точка починає обертатися з постійним кутовим прискоренням ε = 0,02 рад/с2 .

Через який проміжок часу t після початку руху кут між вектором повного прискорення та вектором швидкості дорівнюватиме 45 °?

Ответы на вопрос

Отвечает Финогеева Дарья.

Ответ:

8,86 с

Объяснение:

ε=0,02 рад/с²     φ=45° (π/4)    t=?

===

φ=ωo*t + ε*t²/2

ωo=0

t=√(2*φ/ε)=√(π/(2*ε))=√(3.14/(2*0.02))=8.86 c

=====================================