Якою була сила струму під час електролізу ,якщо за 1 годину отримали 93г алюмінію?електрохімічний

еквівалент алюмінію 9,32•10^-8кг/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Кинчина Даша.

Ответ:

m = k×I×t ->

-> I = m / (k×t) = 0.093/(9.32•10^-8 × 3600) = 277 A