Гвинт гелікоптера за 0,5 хвилин здійснює 600 обертів чому дорівнює період та частота обертання

гвинта ?​ дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Бардакова Кристина.

Ответ:

T = t/N = 30 / 600 = 0.05 c

n = N/t = 600 / 30 = 20 Гц