Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 1 год отримали 930 г алюмінію? Електрохімічний

еквівалент алюмінію 0, 093 * 10 ^ - 6 * (kz)/K_{1}​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбек Айбын.

Ответ:

Объяснение:

t = 1 год = 3600

m = 930 г = 0.93 кг

к =  0,093*10^- 6  кг/Kл

I = ?

m = I*k*t

I = m / (k*t) = 0.93 / (3600*0.096*10^-6) == 2691 А