Свинцева куля летить із швидкістю 300 м/с. На скільки змі- ниться ї температура при раптовій,

зупинці? Вважати, що на ії нагрівання витрачається 5 % енергії кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Мальченок Анастасия.

Відповідь:

16C

Пояснення:

Q=0,05E

cmt=(0,05mv^2)/2

ct=0,05v^2/2

t=0,05v^2/2c

t=(0,05*300^2)/2*140=4500/280=16