Свинцева куля, що летить горизонтально і має кінетичну енергію 280 Дж, вдучає в земляний вал. На

скільки градусів зміниться температура кулі, маса якої 10 г, якщо все її кінетична енергія витрачається на нагрівання? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Ответ:

Объяснение:

Ek=Q   Q=c*m*dt     dt=Q/c*m=280/0,01*130=215 C