Свинцева куля летить зі швидкістю 200 метрів на секунду на скільки зміниться температура кулі, якщо

вся її кінетична енергія при ударі піде на нагрівання кулі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Ответ:

Объяснение:

V = 200 м/с

с = 140 Дж/кг*К удельная теплоемкость свинца

mV^2 / 2 = m*c*Δt

Δt = V^2 / (2*c) = 200^2 / (2*140) == 143 градуса