велосипедист рухається зі швидкістю 2,5 м/с і проходить шлях 600 м скільки часі він витратив на рух

? СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ !!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лукіянчук Ксюша.

Відповідь:4 минуты

Пояснення:

v = l/t

t=l/v

v=600/2,5

v=240 (c)