Ящик з 12кг цукерок стоїть на горизонтальні підлозі, кофіціжнт тертя спокою дорівнює 0,6 яку силу

треба прикласти до ящика.щоб зрушити його з містя ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:

Объяснение:

m = 12кг

μ =  0,6

g = 10 м/с^3

F = ?

F = μ*INI = μ*m*g = 0.6*12*10 = 72 H