На якій відстані 2 точкових заряди 25 і 32 нКлвідштовхуються один від одного із силою 0.5 мН​


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Дарина.

Для начала запишем формулу для решения:

F=K q1q2/R²

Подставляем числа :

 \sqrt{9 \times 10 {}^{9} \frac{25 \times 10 {}^{ - 9}  \times 32 \times 10 {}^{ - 9} }{0.5 \times 10 {}^{ - 3} }  }  =  \sqrt{9 \times 10 {}^{12}  \times 1600 \times 10 {}^{ - 18} }  = 3 \times 10 {}^{6}  \times 40 \times 10 {}^{ - 9}  = 120 \times 10 {}^{ - 3}  =  \frac{120}{10 {}^{3} }  =  \frac{120}{1000}  =  \frac{3}{25}  = 0.12 = 12cm

ответ 12 см