Визначити коефіцієнт тертя ковзання санчат по снігу якщо сила реакції опори 30 Н, а сила тертя 6 Н.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.
Ответ:

Объяснение:
F(опори)=N F(тертя)=kN k-коофіцієнт тертя не знайшов позначки мю на телефоні
k=F(т)/N=6/30=1/5=0.2