Пожалуйста помогите!!! Уваслідок ізотермічного стискания об'єм газу зменшився від 6 л до 4 л, а

тиск збільшився до 2.25 атм. Який був початковий тиск газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Лада.

Ответ:

Объяснение:

P1V1=P2V2

Р1=P2V2/V1=4*2,25/6=1,5