Унаслідок ізотермічного стискання об’єм газу зменшився від 6 л до 4 л, а тиск збільшився до 2,25

атм. ̈кий був початковий тиск газу"

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Ответ:

1,5 атм

Объяснение:

T=const

V1=6 л    V2=4 л   p2=2.25 атм    p1=?

===

p1*V1=p2*V2

p1=p2*V2/V1=2.25*4/6=1.5 атм

=========================