після ізотермічного стискання газу його об'єм зменшився від 5 л до 4.5 л а тиск збільшився на 100

кПа. Яким був початковий тиск газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Охотников Пётр.

Ответ:

900 кПа

Объяснение:

V1=5 л    V2=4.5 л    Δp=10⁵ Па    p1=?

===

T=const

p1*V1=(p1+Δp)*V2

p1=Δp*V2/(V1-V2)=10⁵*4.5/(5-4.5)=9*10⁵ Па

====================================

Отвечает Жиляев Ростислав.

Ответ:

900 кПа

V1=5 л    V2=4.5 л    Δp=10⁵ Па    p1=?

решаем  :

p1*V1=(p1+Δp)*V2

p1=Δp*V2/(V1-V2)=10⁵*4.5/(5-4.5)=9*10⁵ Па