3. Формула для обчислення сталої радіоактивного розпаду радіонукліда. (1 бал) а) = б) H = KD в) A =

N W 0,69 T12 г) D = w т​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

Формула для вычисления постоянной  радиоактивного распада радионуклида:

\lambda = \frac{ln~2}{T_{\frac{1}{2} } }

где     T_{\frac{1}{2} }      -   период полураспада.