Помогите даю много баллов!!! Решите задачу полностью с дано и объяснением Якщо напруга на

резисторі дорівнює 24 В, то сила струму через нього становить 1,2 А. Якою буде сила струму, якщо напругу зменшити до 18 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.

Відповідь:

буде 0,9А

Пояснення:

згідно закону Ома, струм прямо пропорційний напрузі , тому I1/U1/I2/U2⇒1.2/24=I2/18⇒1.2*18/24=0.9   дуже легко ці задачі вирішувати графічно, по осі У  буде струм, по осі Х буде напруга   I/U