5. Скільки потрібно залізничних цистерн для перевезення 1000 т нафти, якщо місткість кожної

цистерни 50 м3? (Густина нафти 800 кг/м3 ).

Ответы на вопрос

Отвечает Mironova Asya.

Ответ:

P=m/V

m=PV

m=50×800=40000кг маса цистерни

переведем в тонни : 40000кг =40т в одній цистерні

ділим : 1000/40 = 25залізничих цистерн .