Скільки залізничних цистерн потрібно для провезення 1000т нафти,якщо міскість кожної цистерни 25м в

кубе.

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Юрий.

Плотность нефти p=800 кг/м куб 
V=m/p = 1 000 000 / 800 = 1250 м куб
1250 / 25 = 50 цистерн