Скільки потрібно залізничних цистерн для перевезення 1026т нафти якщо об'єм кожної цистерни

25м³?Густина нафти 760кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарцов Егор.
P=m/V
m=pV
m=760 кг/м3* 25м3=19000кг
19000/1000=19т- помещается в одной цистерне.
1026т/19т=54 шт.
Ответ: потрiбно 54 залiзничних цистерн.