На скільки градусів нагріли 1 л води якщо при цьому витратили 210 кдж ? (У відповідь тільки число)

СРООООЧННОООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Дарья.

Δt= Q/cm

m=ρv = > Δ t= Q/cρv

Δt=210000/4200*1000*0.001 = 50°C