У нерозтягнутому виді пружина має довжину 88 мм. Коли до неї приклали силу 120Н, її довжина стала

120 мм. Яку довжину буде мати приємна, якщо на неї буде діяти сила 90Н? Кто знает, можете пожалуйста ещё и объяснить? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юстинова Анжелка.

Объяснение:

1)k=F/(дельта L ) = 120/(120*10^-3 - 88*10^-3) = 120/32*10^-3=3750 H/m

2)L= F/k = 90/3750 = 0,024