Через 25 с після початку руху спідометр автомобіля показав швидкість 36 км/год. З яким прискоренням

рухався автомобіль? (1 бал)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ:

Дано: а=V-Vo/t=36-0/25=1,44м/с²

t=25с

Vo=0км/год

V=36км/год

---------—------------

а-?

Объяснение:

дай пж лучший ответ буду очень рад:(