Який тиск на ґрунт здійснює мармурова колона об'ємом 6м, якщо площа її опори 2 м2 Густина мармуру

дорівнює 2 700 КГ

Ответы на вопрос

Отвечает Аблякимова Мерьем.

Ответ:

дано:

V=6м³

S=2м²

p=2700 кг/м³

g=10 м/с²

знайти: р-?

р=F/S

p=mg/S

p=p*Vg/S

p=2700кг/м³*6м³*10м/с² / 2м² = 81000 Па=81 кПа

Объяснение: