Яка густина сплаву з даного бруска об'ємом 100 сантиметрів кубічних і свинцевого бруска об'ємом


Ответы на вопрос

Отвечает Грибков Сергей.

Объяснение:

V1=100см3

V2=ты не написал, пусть будет 150см3

p1=7.28г/см3

p2=11.344г/см3

p-?

m1=p1v1=7.28*100=728г

m2=p2v2=11.344*150=1701.6

M сплава =m1+m2=2429.6

V сплава =v1+v2=250см3

P=m/v=2429.6/250=9.7г/см3