Яка робота виконується в електричному колі з напругою 6в при перенесені заряду 5 мкл. допоможіть

будьласка дуже нада !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиахметов Никита.

q=5 мКл=5*10⁻³ Кл

U=6 В

A-?

A=qU=5*10⁻³ Кл×6В=30×10⁻³ Дж=30 мДж

Отвечает Метельский Саша.

Напруга за визначенням це робота, що здійснюється полем з переміщення одиничного заряду між двома точками

[В]=[Дж]/[Кл]

U=A/q

q=5 мКл=5*10^(-3) Кл
A=U*q=6*5*10^(-3)=0.03 Дж=30*10^(-3) Дж= 30 мДж