З яким прискоренням хлопчик тягне 25 кг санки по снігу, прикладаючи силу 200 Н. Коефіцієнт тертя

0,07

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Ответ: 7,3м/с

Объяснение:

Дано:

m=25кг

F=200Н

μ=0,07

-------------

а-?

Fтр=μmg=0,07*25*10=17,5Н

R=F-Fтр=200-17,5=182,5Н

R=ma

a=R/m=182,5/25=7,3м/с²