За який час тіло вільно впаде з висоти 80 м? Якою буде його швидкість в момент падіння на землю? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.

Ответ:

h=720 м t=? v=?

====

h=g*t²/2 ⇒ t=√(2*h/g)=√(2*80/10)=4м/с

h=v²/(2*g) ⇒ v=√(2*g*h)=√(2*10*80)=40 м/с