тіло впало з висоти 30 м з початковою швидкістю 2м/с.Через який час тіло впаде на землю?Якою буде

швидкість тіла в момент падіння на землю

Ответы на вопрос

Отвечает Ярош Андрей.

Дано:

h=30 м

υ0=2 м/с

g≈10 м/с2

Знайти t, υ

Розв'язання:

t =  \sqrt{ \frac{2h}{g} }  =  \sqrt{ \frac{2 \times 30}{10} }  ≈2,45 \: c

υ=υ0+gt=2+10×2,45=26,5 м/с

Відповідь:t≈2,45 с, υ=26,5 м/с.