Чому дорівнює робота електричного поля по переміщенню заряду 2 нКл, якщо напруженість поля

становить 2 мВ/м, а пройдена зарядом відстань 1,5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.

Ответ:

6 пДж

Объяснение:

q=2*10⁻⁹ Кл    E=2*10⁻³ В/м    d=1.5 м    A=?

===

E=F/q ----> F=q*E

A=F*d=q*E*d=2*10⁻⁹*2*10⁻³*1.5=6*10⁻¹² Дж

==============================