Скільки молекул міститься в 1 г заліза ?


Ответы на вопрос

Отвечает Стогов Алексей.

Ответ:

Дано: m(CO2)=1г.

Знайти: N-?

Розв'язання: n=N/Nа n=m/M

Na=6,02×10^23 моль^-1

M(CO2)=12+32=44г/моль

N/(6,02×10^23)=1/44

N=(6,02×10^23)/44=1,368×10^22 молекул.

Объяснение: