M На тіло об'ємом 0,4 м3 , яке повністю занурене у рідині, діє виштовхувальна сила 3,6 кН. Знайдіть

густину цієї рідини (g = 10 Н/кг)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.

Ответ:

F= ро * g * V.

ро =F/ g* V = 3600 Н / 10 Н/кг * 0,4 м3 = 900 кг/м3.