Визначити втрати тепла через стінку довжиною 5 м, висотою 3 м, товщиною d = 0,25 м, якщо на

поверхнях стінки підтримуються температури t1 = +20 °C, t2 = –5 °C, теплопровідність стінки λ = 0,6 Вт/(м·К).​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазня Оленка.

Ответ: 1800Вт

Объяснение:

Дано:

а=5м

в=3м

d=0,25м

t1=20°С

t2=-5°C

λ=0,6Вт/(м*К)

-------------------

Q-?

Q=λ/d*S*(t1-t2)=λ/d*а*в*(t1-t2)=0,6/0,25*5*6*(20-(-5))=1800Вт