2. Визначте , з якою найменшиоио початковою швидкістю треба кинути камiнь вертикально вгору , щоб

вiн досягнув висоти 20м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалин Денис.

По уравнению ФРД:

V_{y} ^{2} - V_{0} ^{2} = 2 a_{y} S_{y}

Vy = 0

ay = -g( мы движемся против направления вектора g)

Sy = h = 20 м

0 - V_{0} ^{2} = -2gh\\V_{0} = \sqrt{2gh} =\sqrt{2*10*20} = 20

Ответ: 20 м/с