З якою початковою швидкістю слід кинути м'яч вертикально вгору, щоб через 8 с він падав вниз із

швидкістю 20 м/с? Якою є максимальна висота піднімання м'яча і час піднімання у найвищу точку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинова Алина.

Ответ:

V⁰=60м/с

Объяснение:

Дано:

g=9,8≈10м/с²- прискорення

V-20м/с- кінечна швидкість

V⁰-початкова швидкість

t=8c

g=V-V⁰/t; 10=20-V⁰/8;

80=20-V⁰;

V⁰=20-80=-60

швидкість беремо по модулю. V⁰=60м/с