Визначте, з якою найменшою швидкістю потрібно кинути камінь вертикально вгору, щоб він досягнув

висоти 20 м. Упродовж якого часу камінь перебуватиме над поверхнею землі? Прискорення вільного падіння дорівнює 10 м/с². Опором повітря знехтуйте. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Відповідь:

h=20м

g=10м/с²

t=√2h/g=√2*20/10=√4=2c

v=g*t=10*2=20м/с

Пояснення: