Під час спуску з гори швидкість велосипедиста масою 50 кг, що рухається рівноприскорено збільшилася

з 18 км/год до 36 км/год за 5с. Визначити рівнодійну сил, що діють на нього. 50Н100Н150Н0Н

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

m = 50 кг

V1 = 18км/год = 5 м/с

V2 = 36 км/год = 10 м/с

t =  5 сек.

F = ?

a = (V2-V1) / t = (10-5) / 5 = 1 м/с^2

F = m*a = 50*1 = 50 H