під час спуску з гори швидкість велосипедиста масою 50 кг, що рухається рівноприскорено збільшилась

з 18км/год до 36 км/год за 5 сек. визначити рівнодійну сил,що діють на нього​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

m = 50 кг

V1 = 18км/год = 5 м/с

V2 = 36 км/год = 10 м/с

t =  5 сек.

F = ?

a = (V2-V1) / t = (10-5) / 5 = 1 м/с^2

F = m*a = 50*1 = 50 H