1)За якої швидкості руху тіло масою 400 г має імпульс 8 КГ.М/С? 2) У човен масою 150 кг, що

пропливав під мостом, ОПУСТИЛИ З моста ящик масою 30 кг, після чого його швидкість стала 4 м/с. Якою була швидкість руху човна? Срочно дам 40б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пермякова Кристина.

Відповідь:

v=p/m=8кг•м/с / 0.4кг = 20 м/с

Пояснення:

M=150 кг      m=30 кг     v2=4 м/с     v4=?

===

Закон сохранения импульса

M*v1=(M+m)*v2

v2=M*v1/(M+m)=150*3/(150+30)=2 м/с