Визначити кінетичну енергію стріли масою 50 г, випущеної вертикально вгору зі швидкістю 50 м/с.

ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Bagirov Ali.

Ответ:

62,5 Дж

Объяснение:

m=0.05 кг     v=50 м/с    E=?

===

E=m*v²/2=0.05*50²/2=62.5 Дж

==========================