Яку роботу виконує двигун ліфта за 1 хв, якщо напруга на двигуні 380 В, а сила струму в колі 10 А?

Відповідь подайте у кДж Срочно даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Максим.

Ответ:

Объяснение:

A= UIt = 380*10*60 = 380*600 = 228 000 Дж = 228 кДж

*60 сек в 1 минуте