Підйомний кран рівномірно піднімає вантаж на висоту 10м за 20с. Яку потужність розвиває кран, якщо

маса вантажу 500 кг. Пожалуйста помогите очень срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ: 2,5кВт

Объяснение:

Дано:

h=10м

t=20с

m=500кг

g=10Н/кг

---------------

N-?

N=A/t=mgh/t=500*10*10/20=2500Вт=2,5кВт