Срочно, помогите пожалуйста! Даю 50 баллов! Швидкісний ліфт з пасажиром починає підніматися зі

стану спокою і за 3 с розвиває швидкість 4.5 м/с. 1) Обчисліть прискорення пасажира на початку руху. 2) Яка вага пасажира масою 50 кг під час руху з прискоренням?

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 0

V = 4,5 м/с

t = 3 c

___________

a - ?

P - ?

Ускорение:

A = (V - V₀) / t = (4,5 - 0) / 3 = 1,5 м/с²

Вес:

P = m·(g + a) = 50·(9,8 + 1,5) ≈ 570 Н