Даю 50 балів.Якою має бути потужність насоса який перекачує за добу 1800 л води з колодязя

завглибшки 15 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Кира.

Ответ:

3,125 Ватт

Объяснение:

Дано:

V = 1800 л = 1,8 м^3

h =  15 м

p = 1000кг/м^3 плотность воды

t = 1 cут = 86400 с

N = ?

---------------------

найдем массу воды

m = V*p = 1,8*1000 = 1800 кг

тогда мощность

N = A/t = m*g*h / t = 1800*10*15 / 86400 == 3,125 Ватт