На тіло в одному напрямку діють сили F1 = 2Н, F2 = 3Н, F3 = 4Н. Чому дорівнює їх рівнодійна? а)

9Н; б) 7Н; в) 5Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Сисак Мар'яна.

Відповідь:а а) 9Н;

Пояснення:

F1 = 2Н,                      F =F1+F2 +F3=2+3+4=9 Н

F2 = 3Н,

F3 = 4Н.

--------------------

F -?