Тягарець вагою 1 Н має форму кубика з ребром завдовжки 33 мм. Визначте густину сплаву, з якого

виготовлено тягарець?

Ответы на вопрос

Отвечает Белозерцева Мария.

Ответ:

1Н - це 100г

Спочатку знайдемо об'єм:

V = a³

V = 3,3³ = 35,937см3

p = m/v = 100/35,937 ≈2,8 г/см3